Benefity

Garantujeme vám kmeň vašich klientov a spolupracovníkov. Ste výhradným vlastníkom vašich kontaktov a nikdy neoslovujeme vašich spolupracovníkov bez vášho súhlasu. Snažíme sa eliminovať všetky prekážky, ktoré by vám komplikovali rast vášho biznisu.
Rýchlosť vyplácania je v súlade so systémon vyplácania provízií finančnými inštitúciami . Počas jedného týždňa sú provízie prijaté od finančných inštitúcií, spracujú sa s vyplácame Vám ich hneď v nasledujúcom týždni.
Máte priestor pre vlastnú značku, kariéru, systém odmeňovania a vzdelávania. Ste sami sebe pánom, tvoríte si vlastné štruktúry a kontakty. Sme vaším partnerom, nie šéfom. Len na vás záleží, koľko budete pracovať a zarábať. Spolupráca je dobrovoľná, nehrozia vám žiadne sankcie, pokuty a nepriestrelné zmluvy. Nie Finportal, ale vy si určujete, ako bude vaša kariéra vyzerať.

Jednou z hlavných výhod spolupráce medzi spoločnosťou Finportal a sprostredkovateľmi je teda zachovanie princípu partnerstva a nezávislosti. 

ČO ALE ZARUČUJEME JE 100% PODPORA V OBLASTIACH KOMPLETNEJ METODICKEJ PODPORY:

  • Poskytujeme všestrannú podporu administratívnych aktivít

  • Poskytujeme vlastný, modifikovateľný informačný systém

  • Poskytujeme slobodu, nezávislosť.

V zmysle hesla"Nezaťažujte sa administratívnymi činnosťami, pomáhajte klientom plniť si svoje sny", poskytujeme našim sprostredkovateľom komplexnú podporu všetkých administratívnych činností, spojenými s aktivitami finančného sprostredkovania.
Prostredníctvom odborníkov, poskytujeme našim sprostredkovateľom možnosť zúčastniť sa odborných konferencií, seminárov , workshopov, aby si kontinuálne zvyšovali svoje kvalifikácie a zručnosti, s cieľom aby v čo najširšom kontexte kvalitne, rýchlo a profesionálne plnili požiadavky klienta.
U nás zarobíte viac. Náš systém ohodnotenia je nastavený transparentne. S našou podporou ste schopní dosahovať nižšie náklady a maximalizovať váš zisk. Provízie nikdy nezdržiavame u nás, ale vyplácame vám ich každý týždeň. Naši partneri získavajú za svoju produkciu rôzne benefity podľa vlastného výberu.
Prostredníctvom súťaží, ktoré sú zamerané na výsledky dosiahnuté v požadovanej kvalite, sa môžu naši sprostredkovatelia zúčastňovať rôznych súťaží a spoznávať destinácie po celom svete.
Informačný systém vám vieme nastaviť na mieru v súlade s vašou kariérou a potrebami. Prispôsobíme vám obsah celého systému na mieru od loga až po funkcionalitu. Nájdete si v ňom všetky potrebné dokumenty (napr. zmluvy, manuály) a aktuálne informácie pre rast vášho biznisu. Informačný systém umožňuje sledovanie zmlúv klientov, online komunikáciu, variabilitu pri spracúvaní prehľadov a štatistík. Používaním nášho informačného systému nebudete zaťažený ďalšími poplatkami za modifikácie, doplnenia, aktualizácie.