Konferencia neživotného poistenia

, Autor: Finportal a.s.
V dňoch 3. a 10. novembra 2016 sa opäť uskutočnila odborná konferencia organizovaná divízou neživotného poistenia spoločnosti Finportal a.s. Nosnou témou konferencie bolo „Ako správne poistiť majetok pri hypotéke“.
Obrázok ku správe: Konferencia neživotného poistenia
Na obidvoch konferenciách sa zúčastnili zástupcovia poisťovní AXA, ČSOB, Uniqa a Generali. Pozvanie na konferenciu prijali aj špeciálny hostia, ktorí svojim vstupom obohatili jej obsah:
·       v Bratislave - JUDr. Jozefína Žáková, generálna riaditeľka SLASPO
·       v Košiciach - Ing. Marek Vereb, riaditeľ úseku likvidácie zo spoločnosti Colannade.
 
Cieľom tohto odborného podujatia bolo poskytnúť sprostredkovateľom čo najviac informácií z praxe so zameraním na špecifické prípady a likvidáciu poistných udalostí, ktoré zvýšia kvalitu pri poskytovaní služieb pre klientov.
 
Konferencia bola vedená netradičnou formou  - zástupcovia jednotlivých  poisťovní vopred obdržali zadania vypracované samotnými sprostredkovateľmi (prípady, s ktorými sa často stretávajú v praxi). Dané témy boli následne na konferencii odprezentované zástupcami poisťovní vo forme moderovanej diskusie, kde dvojica poisťovní odpovedala na rovnakú otázku.
 
Konferencia sa stretla s veľmi pozitívnym ohlasom čomu sa veľmi tešíme. Veríme, že v tomto trende budeme pokračovať ďalej a už teraz sa tešíme na naše ďalšie stretnutie.
 
 

Galéria


Zaradenie článku
IMG_8221

FINPORTAL DAY 2016

, Autor: Finportal a.s.
Spoločnosť Finportal, a.s. pripravila pre svojich obchodných partnerov prvý ročník podujatia Finportal Day 2016, ktoré sa konalo v dňoch 21. apríla...