Povedali o nás

Finportal vnímam ako dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť. Zároveň patrí medzi najrýchlejšie rastúcich partnerov v rámci sprostredkovania hypotekárnych úverov v ČSOB. Z dlhodobého hľadiska oceňujem komunikáciu na úrovni centrály a profesionálny prístup maklérov pri riešení úverových prípadov klientov.

Miroslava Zburin

Spoločnosť Finportal poznám od začiatku ich pôsobenia na slovenskom sprostredkovateľskom trhu. Za veľmi krátke obdobie našej vzájomnej spolupráce sa stali významným partnerom UniCredit Bank v oblasti sprostredkovania hypoúverov a PRESTO úverov. Makléri Finportalu sú na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni. V spoločnosti som spoznala mnoho skvelých ľudí ako vo vedení spoločnosti, tak aj medzi spolupracovníkmi spoločnosti.

Gabriela Hrdlicova

So spoločnosťou Finportal spolupracujeme už niekoľko rokov. Je to ojedinelý broker pool model na Slovensku. Okrem toho, spoločnosť Finportal sa snaží byť lídrom aj v oblasti automatizácie a online procesingu spracovania objednávok finančných produktov, čo je tiež misia EIC. Páči sa mi, že jednotlivé štruktúry vo Finportal organizujú investičné konferencie, kde sa snažia hlbšie preniknúť do tajov investovania a som rád, že im o tom môžem prednášať.

Roman Scherhaufer

Spoluprácu so spoločnosťou Finportal hodnotím veľmi pozitívne, predovšetkým nadštandardnú komunikáciu a individuálny prístup k NN Životnej poisťovni, čo nás ubezpečuje o správnosti a dôležitosti nášho strategického partnerstva.

Mgr. Peter Marko

Sprostredkovanie úverov vnímam ako 100% servis pre klienta. Spoločne pôsobíme v trojuholníku vzťahov klient – agent – banka. Živí nás dôvera klientov a klientov záujem bol a bude vždy na 1.mieste. Budem úprimný, všetky tieto atribúty sme našli od začiatku spolupráce so spoločnosťou Finportal. Navyše je za Vašimi výsledkami pozoruhodná dynamika rastu, za prvých 7 mesiacov roku 2016 je spoločnosť Finportal najsilnejšie rastúcou externou spoločnosťou vo VÚB ( spomedzi najväčších externých hráčov na trhu ). Skvelá práca ! Ďakujeme.

Roman Staňo

V spoločnosti AXA si veľmi ceníme spoluprácu s Finportal, pretože dokážeme spoločne posúvať veci dopredu a neustále inovovať naše procesy vo vzťahu k našim klientom.

Ján Kusý

Sme radi, že aj vďaka partnerom ako je Finportal sa nám darí úspešne napĺňať našu stratégiu založenú na výhodnosti, férovosti, jednoduchosti a transparentnosti.

Ing. Iveta Jašková

Spoločnosť Finportal, a. s., považujeme za jednu z najrýchlejšie rastúcich maklérskych spoločností súčasnosti. V tejto súvislosti sa veľmi tešíme, že sa zároveň významne rozvíja i vzájomná spolupráca s Allianz-SP a veríme, že tento trend bude i naďalej pokračovať.

Vladimír Halás

Spoločnosť Finportal poznám od roku 2010, kedy začala pôsobiť v sektore poskytovania úverov a teší ma, že od 1.1. 2011 spolupracuje aj s OTP bankou. Finportal vnímam zo svojho bankárskeho pohľadu ako úspešnú spoločnosť a to nielen z dôvodu, že posledné 3 roky patríte k našim TOP partnerom v oblasti sprostredkovania úverov, ale aj vďaka profesionalite a výbornej spätnej väzby, ktorú na vás mám od mojich vzťahových manažérov Evy Dušenkovej a Štefana Dutku, zastrešujúcich spoluprácu priamo v teréne. Ďakujem vám, že OTP banka je súčasťou vášho biznisu a prajem vám veľa spoločných obchodných úspechov.

Ing. Slavomír Koledzai