VIII.Hypotekárny seminár

, Autor: Adrián Luterán
Päť mesiacov uplynulo ako voda a spoločnosť Finportal, a. s. opätovne pripravila pre svojich finančných sprostredkovateľov ďalší, v poradí už VIII. Hypotekárny seminár, ktorý sa počas mesiaca september uskutočnil v dvoch krajských mestách Bratislava a Košice.
Obrázok ku správe: VIII.Hypotekárny seminár
Okrem zástupcov šiestich partnerských bánk (ČSOB, OTP, Prima banka, Slovenská sporiteňa, UniCredit Bank a VÚB) nás svojou účasťou poctili aj dvaja významní hostia, a to pán Zdenko Štefanides, hlavný ekonóm VÚB banky a pán Vladimír Baláž, hlavný prognostik SAV.
V rámci dopoludňajšieho programu vystúpil pán Zdenko Štefanides, ktorý počas hodinovej prezentácie pred vyše 150-timi finančnými sprostredkovateľmi odprezentoval informácie na tému „Hypotekárny trh na Slovensku – ekonomický výhľad“.
 Popoludňajšiu účasť hypotekárneho seminára s veľkým úspechom odštartoval hlavný prognostik SAV pán Vladimír Baláž, ktorý zaujal nielen charizmatickým vystupovaním, ale hlavne odbornými informáciami na tému “Trh bývania na Slovensku včera, dnes a možno aj zajtra”. 
Novinkou VIII. Hypotekárneho seminára bol jeho nový formát, v rámci ktorého boli samostatné prezentácie zúčastnených bánk nahradené spoločným blokom prezentácií a doplnené rozsiahlou diskusiou, do ktorej sa prostredníctvom aplikácie sli.do svojimi otázkami zapojilo množstvo zúčastnených finančných sprostredkovateľov. O úspechu nového modelu hypotekárneho seminára svedčí veľmi pozitívna spätná väzba zo strany našich finančných sprostredkovateľov, ktorá nás uisťuje, že sme sa vybrali správnym smerom a zároveň nás motivuje do budúcnosti.

Galéria


Zaradenie článku

Adrián Luterán

Riaditeľ divízie Úvery, stavebné sporenie a investičné zlato | www.finportal.sk