júl 12, 2018

Výročná konferencia spoločnosti Finportal

Na tretej výročnej konferencii spoločnosti Finportal sme privítali našich obchodných partnerov, zástupcov bánk, poisťovní a investičných spoločností.
Rok 2017 bol pre Finportal jeden z najúspešnejších a to vďaka našim spolupracovníkom. Najlepších sme odmenili a poďakovali im za rekordný rok, ktorý sme spoločnými silami dosiahli. Pri predstavení obchodných plánov na ďalší rok sme boli veľmi ambiciózni. Veríme, že s pomocou našich partnerov – jednotlivcov aj firiem, sa o rok stretneme opäť a bude čo oslavovať.
Neustále pracujeme na zlepšovaní servisu, aby sme našim obchodným partnerom uľahčili prácu a poskytli im čo nakvalitnejšiu podporu vo všetkých sférach administratívy a právnych služieb. Veľký dôraz kladieme na vývoj a zdokonaľovanie vlastného IT systému, ktorý sme na výročnej konferencii predstavili. Našou ambíciou je stať sa technologickým lídrom v oblasti finančného sprostredkovania.
Prípitok predsedu predstavenstva Finportal, a.s. Rudolfa Adama a zaželanie úspešného roka 2018.
Po oficiálnej časti programu nasledovala zábava. Ochutnávka lahodných rumov, karikaturista a hlavný hosť večera Kuly so skupinou Desmod, potešili hádam každého hosťa.
Ďakujeme všetkým za vytvorenie skvelej atmosféry, zažili sme veľa krásnych okamihov vo Vašej prítomnosti a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Pozri si všetky výhody zblízka

Radi ti ukážeme všetky poskytované služby
alebo porovnáme výšku tvojich provízií.