Výročná konferencia spoločnosti Finportal

, Autor: Finportal a.s.
Na tretej výročnej konferencii spoločnosti Finportal sme privítali našich obchodných partnerov, zástupcov bánk, poisťovní a investičných spoločností.
Obrázok ku správe: Výročná konferencia spoločnosti Finportal
Rok 2017 bol pre Finportal jeden z najúspešnejších a to vďaka našim spolupracovníkom. Najlepších sme odmenili a poďakovali im za rekordný rok, ktorý sme spoločnými silami dosiahli. Pri predstavení obchodných plánov na ďalší rok sme boli veľmi ambiciózni. Veríme, že s pomocou našich partnerov - jednotlivcov aj firiem, sa o rok stretneme opäť a bude čo oslavovať.
 
Neustále pracujeme na zlepšovaní servisu, aby sme našim obchodným partnerom uľahčili prácu a poskytli im čo nakvalitnejšiu podporu vo všetkých sférach administratívy a právnych služieb. Veľký dôraz kladieme na vývoj a zdokonaľovanie vlastného IT systému, ktorý sme na výročnej konferencii predstavili. Našou ambíciou je stať sa technologickým lídrom v oblasti finančného sprostredkovania.
 
Prípitok predsedu predstavenstva Finportal, a.s. Rudolfa Adama a zaželanie úspešného roka 2018. 
 
Po oficiálnej časti programu nasledovala zábava. Ochutnávka lahodných rumov, karikaturista a hlavný hosť večera Kuly so skupinou Desmod, potešili hádam každého hosťa. 
 
Ďakujeme všetkým za vytvorenie skvelej atmosféry, zažili sme veľa krásnych okamihov vo Vašej prítomnosti a tešíme sa na ďalšie stretnutia.

Galéria