Životné poistenie

Nie nadarmo sa vraví „lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý“. Choroby ani úrazy si však nevyberáš, preto je lepšie sa poistiť. Predídeš tak veľkým finančným stratám v prípade dlhotrvajúcej PN či zabezpečíš svoju rodinu, ak by, nebodaj, prišlo k najhoršiemu.

Najvýhodnejšia poistka na trhu

Upozorníme ťa, ak sa na trhu objaví výhodnejší produkt.

Radi ti poradíme

Nevieš, aký produkt je pre teba a tvoju rodinu najvýhodnejší? Naši sprostredkovatelia ti radi pomôžu s výberom toho najvhodnejšieho.

Bezplatná pomoc

V prípade poistnej udalosti sa môžeš spoľahnúť na našu asistenciu.

Vedel si, že?

Majetok má poistených 8 z 10 Slovákov, ale životné poistenie majú uzavreté len 4 z 10 Slovákov a rizikové poistenie dokonca len 2,5 z 10.

Priemerná škoda bytového požiaru je 3318 €, ale celková strata na zárobku v prípade trvalej invalidity je v priemere až 135 600 €.

Ročne sa invalidnými stane asi 25 000 ľudí. To znamená, že približne 1 zo 4 dnešných dvadsiatnikov sa môže do dovŕšenia dôchodkového veku stať invalidným.

Ak máš napríklad 30 rokov a čistý príjem 1000 €, pri dlhodobej PN stratíš 45 % príjmov, pri úplnej invalidite 64 % príjmov.

Priemerná výška vyplácaného invalidného dôchodku Sociálnou poisťovňou do 70 % invalidity je 210 € a nad 70 % je to 379 €.

S kým spolupracujeme?

Chceš sa stať sprostredkovateľom?

Hľadáš slobodu v podnikaní?
U nás si môžeš založiť vlastnú firmu s vlastnou značkou!
S našou podporou dosiahneš to, čo si si predsavzal.

Staň sa šéfom
vo vlastnej firme
Výplata 4x
do mesiaca
Vzdelávanie
& kurzy