Životné poistenie

Nie nadarmo sa vraví „lepšie je byť bohatý a zdravý ako chudobný a chorý“. Choroby ani úrazy si však nevyberáš, preto je lepšie sa poistiť. Predídeš tak veľkým finančným stratám v prípade dlhotrvajúcej PN či zabezpečíš svoju rodinu, ak by, nebodaj, prišlo k najhoršiemu.

  “Odosielateľ odoslaním tohto kontaktného formulára berie na vedomie, že ním poskytnuté údaje a informácie v rozsahu kontaktného formulára budú spracované v zmysle informácií o ochrane osobných údajov”

  Kancelária Finportal Corporate Center

  BCM II, Moldavská 10, 040 01 Košice

  Najvýhodnejšia poistka na trhu

  Upozorníme ťa, ak sa na trhu objaví výhodnejší produkt.

  Radi ti poradíme

  Nevieš, aký produkt je pre teba a tvoju rodinu najvýhodnejší? Naši sprostredkovatelia ti radi pomôžu s výberom toho najvhodnejšieho.

  Bezplatná pomoc

  V prípade poistnej udalosti sa môžeš spoľahnúť na našu asistenciu.

  Vedel si, že?

  Majetok má poistených 8 z 10 Slovákov, ale životné poistenie majú uzavreté len 4 z 10 Slovákov a rizikové poistenie dokonca len 2,5 z 10.

  Priemerná škoda bytového požiaru je 3318 €, ale celková strata na zárobku v prípade trvalej invalidity je v priemere až 135 600 €.

  Ročne sa invalidnými stane asi 25 000 ľudí. To znamená, že približne 1 zo 4 dnešných dvadsiatnikov sa môže do dovŕšenia dôchodkového veku stať invalidným.

  Ak máš napríklad 30 rokov a čistý príjem 1000 €, pri dlhodobej PN stratíš 45 % príjmov, pri úplnej invalidite 64 % príjmov.

  Priemerná výška vyplácaného invalidného dôchodku Sociálnou poisťovňou do 70 % invalidity je 210 € a nad 70 % je to 379 €.

  S kým spolupracujeme?

  Chceš sa stať sprostredkovateľom?

  Hľadáš slobodu v podnikaní?
  U nás si môžeš založiť vlastnú firmu s vlastnou značkou!
  S našou podporou dosiahneš to, čo si si predsavzal.

  Staň sa šéfom
  vo vlastnej firme
  Výplata 4x
  do mesiaca
  Vzdelávanie
  & kurzy