Konferencia Let´s lead dopadla nad očakávania

Spoločnosť Finportal, a.s. pripravila pre svojich obchodných partnerov konferenciu pod názvom Let´s lead – staňte sa lídrom spolu s nami!

Toto výnimočné podujatie sa konalo v dňoch 11 – 12. mája v Sliači v krásnom prostredí hotela Kaskády.
Krátky záznam z konferencie si môžete pozrieť tu:
Finportal_Day_3

Nosnou témou bolo predstavenie unikátnej platformy pre finančných sprostredkovateľov, ktorej súčasťou je online trhovisko. Tento modul má nielen uľahčiť, ale aj zefektívniť prácu profesionálom, ktorí poskytujú svojim klientom komplexnú starostlivosť vo všetkých oblastiach finančného sprostredkovania.
Finportal Konferencia WEB-23Finportal Konferencia WEB-29

Celá konferencia sa niesla vo veľmi dynamickom tempe. Prednášky boli vedené formou interakcie medzi zástupcami jednotlivých divízií spoločnosti Finportal a zástupcami bánk, poisťovní a našich partnerov.
Výnimočná konferencia Let´s lead -máj, hotel Kaskády, SliačZaujímavé prednášky a prezentovanie online trhoviska

Záujem zo strany vás, sprostredkovateľov, ako aj partnerov ( banky, poisťovne a investičné spoločnosti), nás potešil a utvrdil v tom, že to čo, robíme má zmysel.
Úspech a lojalita našich finančných sprostredkovateľov neostala nepovšimnutá a najlepší v oblastiach úverov, investícií, životného a neživotného poistenia získali zaujímavé ocenenia.
Finportal Konferencia WEB-143Finportal Konferencia WEB-102

Konferencia sa niesla v duchu tradícií a nosnej témy „online trhoviska“. Hostí sme privítali v stánku s tradičnými slovenskými špecialitami, a ten sa vo večerných hodinách zmenil na španielsky stánok plný pochúťok z daného regiónu.  Veď bez dobrého jedla a pitia to skrátka nejde 🙂
Finportal_Day_2
Finportal Konferencia Facebook-152

Večernú zábavu, ktorá trvala do skorých ranných hodín, „odpálila“ vo veľkom štýle Kristina. Tak čo, je Finportal naj? … TA NE?
Finportal_Day_1

Veľmi pekne ďakujeme všetkým partnerom a finančným sprostredkovateľom za účasť a veríme, že sa vám páčilo tak ako nám. Tešíme sa čoskoro na ďalšie stretnutie s vami.

 

Pozri si všetky výhody zblízka

Radi ti ukážeme všetky poskytované služby
alebo porovnáme výšku tvojich provízií.